STRONA GŁÓWNA •  KONTAKT •  NEWSLETTER •  CENNIKI •  SZUKAJ 
Nasze produkty
Automaty Perkusyjne / KORG CLIPHIT


Sugerowana cena detaliczna brutto:
499 PLN

Zapytaj o produkt:
biuro@megamusic.pl
(58) 55-11-882
KORG CLIPHIT
mobilny zestaw perkusyjny

WYSTARCZY PODPIĄĆ KLIPY DO DOWOLNEJ POWIERZCHNI, ABY ZBUDOWAĆ NOWY ZESTAW PERKUSYJNY!

CLIPHIT, to nowy elektroniczny zestaw perkusyjny, który idealnie nadaje się do ćwiczeń i gry. Podepnij klipy z wewnętrznym sensorem do czasopisma, biurka lub innej powierzchni przekształcając ją w werbel, hi-hat lub talerz. Możesz również podłączyć klipy do padów perkusyjnych lub akustycznych bębnów i grać wykorzystując brzmienia perkusyjne lub inne oferowane przez urządzenie, takie jak: oklaski, odgłosy zwierząt i efekty. CLIPHIT tchnie nowe życie do codziennych ćwiczeń, a także zwiększy Twoją kreatywność i doświadczenie.

CLIPHIT, to elektroniczny zestaw perkusyjny składający się z trzech klipów z sensorami i footswitcha. Poziom głośności zmienia się w zależności od siły uderzenia lub może być ustawiana indywidualnie dla każdego sensora i footswitcha. CLIPHIT oferuje 3 calowy głośnik z 2W mocy i bass-reflexem, zapewniając bardzo dobre brzmienie i wyjście słuchawkowe, do którego możesz podłączyć zewnętrzny zestaw nagłośnieniowy.

11 ZESTAWÓW ZAPEWNIA RÓŻNORODNOŚĆ STYLU
Jedenaście różnych kombinacji brzmień obejmuje werble, hi-hat, tomy, talerze i stopy. Jeżeli podłączysz dodatkowy kontroler nożny, to będziesz mógł grać jednocześnie 5 różnymi brzmieniami – 3 poprzez klipy, 2 poprzez pedały, rozszerzając jednocześnie swój zestaw o kontrolę hi-hatu (otwarty/zamknięty) lub podwójną stopę. Dodatkowo możesz wykorzystać samego CLIPHITA do gry brzmieniami werbla lub innych.

Kolejną cechą CLIPHITA jest jego design. Urządzenie jest kompaktowe i łatwe do przechowywania, a zarazem bardzo mobilne (pracuje 6 godzin na 4 bateriach AA). CLIPHIT posiada również wejście AUX, do którego możesz podłączyć playera MP3 i cieszyć się grą z podkładem, to bardzo podnosi wydajność tego wyjątkowego produktu!


Dodatkowe pliki:
FRONT
PROFIL
BOK 1
BOK 2
Z GÓRY
SPECYFIKACJA


 
© 2006-2013 MEGA MUSIC Sp. z o.o.