STRONA GŁÓWNA •  KONTAKT •  NEWSLETTER •  CENNIKI •  SZUKAJ 
Nasze produkty
Pianina / KORG tinyPIANO PK


Sugerowana cena detaliczna brutto:
799 PLN

Zapytaj o produkt:
biuro@megamusic.pl
(58) 55-11-882
KORG tinyPIANO PK
pianino cyfrowe dla dzieci

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

Jeżeli jest to brzmienie instrumentu, często pozostaje w naszych sercach na całe życie. Zabawkowy instrument nie musi brzmieć jak zabawka, a może być dla dziecka początkiem długiej przygody z muzyką. KORG tinyPIANO to „dorosły” instrument w zabawkowej obudowie. Niepowtarzalny design i jakość gwarantuje 50-cio letnie doświadczenie, japońskiej firmy KORG.

Główne cechy:
- Prawdziwe, idealnie wystrojone brzmienie fortepianu
- Modny design
- 25 wysokiej jakości brzmień powoduje, że tinyPIANO jest instrumentem bardzo wszechstronnym
- 50 utworów demonstracyjnych wypełni pokój dziecka dźwiękami standardów muzyki klasycznej. To także idealny pomysł na wyciszenie przed snem.
- Małe rozmiary ułatwiają transport
- Praca na bateriach AA, lub zasilaczu.
- Cztery kolory do wyboru: czarny, czerwony, biały i różowy.

Piękna obudowa zminiaturyzowanego pianina wyposażona jest w 25 czułych na dynamikę klawiszy. Do budowy instrumentu użyto elementów drewnianych, które w połączeniu z ciekawym designem i wysokiej jakości modułem brzmieniowym sprawiają, że tinyPIANO to coś więcej niż zabawkowy instrument.

KORG zadbał także o to, aby tinyPIANO było instrumentem bezpiecznym dla dzieci. Ruchome elementy zostały zredukowane do minimum, a głośność instrumentu jest odpowiednia dla słuchu małego dziecka.

25 brzmień rozwija wyobraźnię dziecka!
KORG tinyPIANO nie tylko posiada doskonałe brzmienie fortepianu. 25 różnych brzmień, które można usłyszeć w utworach demonstracyjnych dostępnych jest także do grania na klawiaturze. Dodatkowe barwy to m.in. elektryczne pianina, organy, czy dzwonki.


Dodatkowe pliki:
1
Czarny
2
Czerwony
Biały


 
© 2006-2013 MEGA MUSIC Sp. z o.o.